Zawieszka - zbędny kaprys czy ciekawy dodatek?
2.jpg

Papeteria ślubna składa się z wielu elementów. Oczywiście wszystko zaczyna się od zaproszenia ślubnego, później dochodzą do tego dodatki weselne. Prawie wszystkie pary decydują się już obecnie na winietki na stołach, tablice z rozmieszczeniem gości i numery stołów. Dopełnieniem są pudełko na koperty i księga gości, jednak najwięcej wątpliwości wzbudzają zawieszki na alkohol. Każda seria naszej papeterii składa się z zaproszenia wraz z dedykowanymi dodatkami. Jednym z nich jest właśnie zawieszka. Tak niepozorny element może dużo zmienić i dopełnić całości wystroju. Niektórym kojarzyć się mogą ze zbytecznym wydatkiem, jednak trzeba pamiętać, że stanowią eleganckie zwieńczenie dekoracji przy stole i dodają smaku a zarazem mogą stanowić miłą pamiątkę dla gości weselnych.


Papeteria ślubna nie musi być standardowa, utrzymana w jednolitym stylu. Czasami warto zaryzykować i zdecydować się na nieszablonowe rozwiązania. Zawieszka nie musi być tylko prostokątna czy w inny sposób oczywista w formie. Prostokąty, koła, zdobienia rogów, zaokrąglenia, dodatki czy nawet papier lub czcionka. O dekoracyjności zawieszki stanowi również papier, na którym zostanie wydrukowana. Rozmaite faktury i dodatki w samym papierze (jak na przykładzie papieru czerpanego) są przyjemne nie tylko dla oka. Niuanse możliwe do wyczucia pod palcami dopełniają ostateczny efekt po pierwszych wrażeniach wizualnych, jak typ papieru (matowy, błyszczący, perłowy) czy wybrany motyw. Sznurek do zawieszenia jest dedykowany dla każdej serii i dopasowany do stylu papeterii.
Zawieszka może również być wykonana w formie naklejki – z motywem przewodnim serii.

Wszystko to może wpływać na finalny efekt, który otrzymujemy wybierając papeterię i dekorując salę w wybranym stylu. Papeteria może podkreślić ozdoby, dopełniając je. Goście wchodząc na salę widzą od pierwszego rzutu okiem, że całość jest przemyślana i para młoda zadbała o dopięcie wszystkiego na ostatni guzik.

Warto być czujnym i nie wpaść w pułapkę nie docenienia zawieszek weselnych. Stanowią ciekawe uzupełnienie całości dekoracji weselnych i będą cieszyć oko zawieszone na butelce lub słoiczku dla gości. Różnorodność kształtu i motywu sprawia, że jest to wyjątkowy dodatek, który będzie stanowić niebanalny element dekoracyjny. Krótkie życzenia lub toast od pary młodej dodatkowo uatrakcyjnią ten element papeterii i dodadzą mu bardziej osobistego charakteru.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.