Zaproszenie ślubne – czy mniej znaczy więcej?
4.jpg

Wszystko oczywiście jest kwestią gustu. Wzory, motywy można dostosować do preferencji pary młodej. Dla każdego co innego jest istotne gdy patrzy na zaproszenia ślubne. Dużą rolę odgrywa kolor, papier, kształt, motyw, wykonanie czy ilość miejsca na tekst.
Biorąc pod uwagę różnorodność możliwości form oraz zróżnicowane preferencje dotyczące tekstu na zaproszenia pokrótce opiszę różne propozycje.

Zaproszenia jedno kartkowe. Jest to idealne rozwiązanie dla par poszukujących minimalistycznych wzorów lub wręcz przeciwnie – propozycji które zaciekawią bogactwem, na małej ilości miejsca. Jest jedna rzecz, która zdecydowanie wyróżnia tego typu zaproszenia. Posiadają ograniczoną ilość miejsca na tekst. Dbając, aby całość pozostała przejrzysta, czytelna i elegancka; nie zaburzając projektu dodatkowy tekst umieszczony na zaproszeniu musi zostać ograniczony do minimum.

Zaproszenia wielokartkowe. Są propozycją dla par poszukujących propozycji nietuzinkowych, innowacyjnych w formie. Alternatywne rozwiązanie dla osób znudzonych tradycyjnymi otwieranymi zaproszeniami. Można umieścić na papeterii więcej tekstu i informacji niż w przypadku zaproszeń jedno kartkowych. Jednak każde zaproszenie można zmienić w wielokartkowe – zmieści się wówczas informacja o weselu, transporcie, potwierdzeniu przybycia oraz prezencie. Całość nadal będzie czytelna i schludna oraz atrakcyjna.

Zaproszenia otwierane. Jest to propozycja dla par poszukujących papeterii w tradycyjnej formie. Zaproszenia mogą być otwierane do góry lub do boku. Wzór kontynuowany na całości zaproszenia, odwołujący się do motywu przewodniego daje poczucie ciągłości i elegancko wieńczy całość. Również w takim rozwiązaniu zwiększenie ilości tekstu na zaproszeniu jest możliwe.

Zaproszenia otwierane z dodatkową kartką. Jest to jak powyżej, propozycja dla par poszukujących papeterii w tradycyjnej formie. Zaproszenia mogą być otwierane do góry lub do boku. W takiej formie ilość tekstu nie jest niczym ograniczona. Można dołożyć jedną lub więcej kartek, jednak należy pamiętać, że zmienia to również odbiór zaproszenia. Jedna dodatkowa kartka z wierszem lub informacjami dotyczącymi wesela lub prezentów będzie elegancko wyglądać, jednak znaczne zwiększenie tej liczby może już nie wyglądać tak dobrze.

Zaproszenia składane. Miejsce do popisu dla projektantów. Inspiracji jest wiele, należy jeszcze znaleźć dla nich odpowiednie przełożenie w papeterii ślubnej. Nowoczesne lub tradycyjne złożenie zaproszenia urozmaica formą i jest ciekawą alternatywą dla zaproszeń otwieranych. Również w tym przypadku można bawić się ułożeniem tekstu, zmieniać je wykorzystując dodatkowe powierzchnie utworzone przez zgięcia papieru.

Projekt indywidualny. Propozycja dla osób poszukujących bardziej spersonalizowanych rozwiązań, motywów lub mających pomysł, którego nigdzie nie ma. Proponujemy wtedy projekt indywidualny – idealne rozwiązanie dla osób z nieszablonowymi potrzebami, poszukujących czegoś innego, stworzonego specjalnie dla siebie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.