Wesele - tylko gdzie?
18.jpg

Organizacja wesela zaczyna się w momencie, gdy zaczynacie rozmowę na temat miejsca. Zarówno standardowych jak i niestandardowych lokalizacji ślubnych i weselnych przybywa coraz więcej i często oferują tak zaskakujące rozwiązania, że wybór nie należy do najłatwiejszych a ogranicza Was tylko wyobraźnia.

Sala weselna, hotel, restauracja.
Jedne z miejsc, które najbardziej kojarzą się z weselem. Wystrój w każdym miejscu jest inny, zazwyczaj standardem jest obsługa kelnerska podczas posiłków. Zależnie od lokalu zmieniają się możliwości, dobór motywu przewodniego, ceny, styl i wystrój. 

Ważne jest świadome podjęcie decyzji – przygotowanie do rozmowy, odwiedzenie miejsca osobiście, zapoznanie się z ofertą, spróbowanie jedzenia. Ostatni punkt może być dla niektórych zaskoczeniem. Jedzenie stanowi jednak jeden z ważniejszych elementów przyjęcia. Catering, kuchnia na miejscu – warto zapoznać się z ofertą wybranego przez nas lokalu. Sposób podawania dania głównego – serwowanie przez kelnerów lub podanie na półmiskach, wybór menu dopasowanego do potrzeb gości pokazuje jak wiele szczegółów trzeba ustalić przed przyjęciem.

Namiot, stodoła, altana.
Co w przypadku, gdy wesele chcemy zorganizować trochę w innym stylu? Boho, otwarte przestrzenie, bliskość natury, wszystko to również jest proste w realizacji. Obecnie nawet są miejsca, gdzie plenerowe wesele może odbyć się bez najmniejszego problemu w czasie deszczu. Coraz większą popularnością cieszą się stodoły – zarówno te nowe. Często stylizowane na stare jak i te odrestaurowane, przeżywające drugą młodość. Każdy znajdzie styl dla siebie, wielbiciele minimalizmu, jak i miłośnicy kwiatów, ozdób będą mieli pole do popisu.

Trudno jednoznacznie stwierdzić, które miejsce jest najlepsze, które wszystkim się spodoba. Każda lokalizacja ma swoje plusy i minusy. Przed podjęciem tej ważnej decyzji musicie poświęcić chwilę, usiąść i na spokojnie zdecydować które miejsce najbardziej Wam odpowiada i oddaje Wasz charakter.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.