Twoje wymarzone zaproszenie
10.jpg

Projekt indywidualny – czyli co zrobić jak nie możesz znaleźć nic dla siebie w zwykłej ofercie?

Termin już ustalony, sala zaklepana czyli czas zabrać się za tworzenie listy gości i myślenie o zaproszeniach. Masz artystyczną duszę i samodzielnie chcesz stworzyć swój projekt? Masz pomysł, nawet widzisz go przed oczyma, ale nikt nie ma takiego w ofercie? A może chcecie oddać wyjątkowość waszego związku w papeterii ślubnej.

Dla każdego znajdzie się odpowiednie rozwiązanie w postaci projektu indywidualnego. Sami wiemy jak ciężko znaleźć jest ten jeden wzór. Poniżej przedstawimy Wam kilka opcji rozwiązania tego problemu, zanim na dobre powstanie gdy będzie gonić Was czas.

Coś Wam chodzi po głowie, wiecie jaki powinien być motyw, tylko szukacie osoby która przeniesie go na papier? Oferujemy wtedy współpracę z projektantką, która z chęcią doradzi i zaproponuje najlepsze rozwiązania do harmonijnego połączenia tematu przewodniego papeterii, papieru, użytych kolorów jak i techniki wykonania. Zalecamy przysłanie jak największej ilości inspiracji lub wytycznych dotyczących finalnego efektu. Usprawnia to proces projektu i powoduje, że efekt finalny będzie mógł nawet przewyższyć pierwotnie oczekiwany. Spotkania indywidualne z naszą projektantką możliwe są w saloniku ślubnych inspiracji, gdzie na spokojnie, w dogodnym terminie wspólnie zarysujecie szkic projektu i uzgodnicie dalszą formę współpracy.

Macie część projektu, która nie jest jeszcze przeniesiona na papier, lub macie gotowy wyłącznie motyw przewodni, który chcecie dodatkowo urozmaicić na papeterii aby uzyskać pożądany efekt. Możecie mailowo, lub na spotkaniu uzgodnić z naszą projektantką wzbogacenie projektu. Mogą być to delikatne dodatki, papier który uwydatni wzór, technika za pomocą której efekt będzie zwielokrotniony. Każdą możliwość projektantka omówi indywidualnie i uwzględni Wasze sugestie.

Macie już projekt i chcecie go przenieść na papier ­– żaden problem. Nasza drukarnia podejmuje się również takich zleceń. Zależy nam, abyście mogli z pełną satysfakcją wręczać swoim gościom zaproszenia więc chętnie dokładamy do tego cegiełkę.

Papeteria ślubna jest bardzo wdzięcznym dodatkiem. Wiele zaproszeń czy winietek bywa przechowywanych latami. Takie pamiątki, zwłaszcza gdy uczestniczy się w projektowaniu ich są jeszcze bardziej wyjątkowe. Goście z pewnością docenią artystyczne walory oraz kreatywność młodej pary, która stawia na nieszablonowe rozwiązania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.