Jak pogodzić obiad z rodziną z imprezą w gronie znajomych? Ślub i wesele w trochę innym świetle.
22.jpg

Co zrobić, jeżeli nie mamy ochoty na tłumny ślub, a jednocześnie chcemy w ciekawy sposób uczcić tak ważny dzień? Może warto pomyśleć o ślubie w pełni kameralnym? Mała kapliczka, wyłącznie bliskie osoby.

Czujecie ten klimat? Na pewno taka sceneria w gronie tylko najważniejszych osób w Waszym życiu spotęguje wyjątkowe odczucia, które będą Wam towarzyszyć podczas tego dnia. Również Wasi goście takie rozwiązanie będą na pewno chętnie wspominać.

Potem warto wybrać się na obiad, i to może Was zaskoczyć, można go zorganizować również tylko dla najbliższych. Na pewno starsze osoby, które bez gwaru weselnego będą mogli się Wami nacieszyć, docenią takie rozwiązanie. To będzie czas na osobiste toasty w gronie najbliższych - wszystkim będzie bardziej komfortowo.

Kiedy wszyscy już się posilą i zjedzą z Wami obiad, wtedy możecie zaprosić młodych gości oraz tych, których nie uwzględniliście na obiedzie. Zacznie się prawdziwe wesele. To jasne, że nie goście nie byli obecni na ślubie ale na pewno zrozumieją Waszą decyzję. W końcu to jest Wasz dzień i to właśnie dla Was ma on być najważniejszy.

W ten dzień nie warto bać się odważnych decyzji. Warto czasem zrobić coś niekonwencjonalnie a zarazem zadowolić wszystkich gości. Pamiętajcie, że ten dzień będziecie pamiętać do końca życia. To będą Wasze niezapomniane chwile, pierwsze wspólne decyzje które będą Was prowadzić przez resztę życia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.