5 wskazówek udanego wieczoru panieńskiego
30.jpg

Jak sprawić, żeby wieczór panieński był udany? Mamy dla Was kilka wskazówek.

Świadkowa organizatorem.

To pod jej przewodnictwem ustalany jest cały plan spotkania bądź wyjazdu, jest głównym organizatorem wieczoru. Może zaangażować pozostałe uczestniczki w organizację i z pewnością spotka się to z dobrym przyjęciem, jednak to ona ma ostateczny głos i podejmuje decyzje biorąc pod uwagę, że wieczór ten ma być dla przyszłej panny młodej.

Lista gości.

Kto powinien pojawić się na wieczorze panieńskim? Osoby najbliższe pannie młodej. Rodzina, przyjaciółki, koleżanki, czy nawet przyjaciele lub koledzy. W szybko zmieniających się czasach, wieczory panieńskie mogą nie ograniczają się wyłącznie do kobiet. Często spotkać się można z podejściem, gdzie świadkowa wspólnie z przyszłą panną młodą ustalają listę gości, lub świadkowa dostaje już gotową i od tego momentu zaczyna się organizacja!

Bez stresu.

Panna młoda może zostać wtajemniczona w plan wieczoru i jego organizację, jednak może wiązać się to dla niej z dodatkowym obciążeniem, nerwami których łatwo można jej zaoszczędzić. Ustalając wspólnie ze świadkową zarys wieczoru powinna już być spokojna, że jego organizację przekazuje w kompetentne ręce i będzie się świetnie bawić nawet gdy sama go nie zorganizuje.

Składka.

Opłacenie atrakcji wieczoru dzielą między sobą jego uczestniczki, oprócz panny młodej. Mogą już na samym początku wspólnie ustalić budżet, którym będziecie dysponować na zorganizowanie wieczoru panieńskiego. Pomoże w tym również ustalenie atrakcji - czy będzie to wyjazd, wyjście na miasto czy impreza w lokalu lub mieszkaniu. Wszystkie atrakcje dobrze jest wspólnie przemyśleć i zaplanować, chociaż w dalszym ciągu świadkowa ma decydujący głos w tej kwestii.

Lekko spodziewana niespodzianka.

Nawet w przypadku, gdy chcemy zaskoczyć przyszłą pannę młodą trzeba wziąć pod uwagę jej gust i uwzględnić wytyczne. W praktyce oznacza to, że możemy ją dokładnie przepytać czego po tym wieczorze oczekuje, na czym jej zależy i czego sobie nie życzy. Wiadomo, że chcemy żeby zapamiętała ten wieczór na długo, a może nawet po latach wracała pamięcią jaki to miała udany wieczór panieński, ale pamiętajmy też żeby nie przesadzić.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.