4 sekrety udanego wesela
34.jpg

Uwzględnianie potrzeb innych - w tym punkcie tak naprawdę kryją się wszystkie sekrety.

Z pewnością goście poczują się zaopiekowani, gdy weźmiecie podczas przygotowań pod uwagę rzeczy, które z pozoru mogą wydawać się mało znaczące. Nie bez przyczyny mówi się, że ślub jest dla pary młodej, jednak już wesele jest dla gości.

Pierwszą rzeczą na którą warto zwrócić uwagę jest menu – zadbanie o dostępność odpowiedniej ilości dań z myślą o osobach z alergiami, nietolerancjami pokarmowymi, bądź z wyboru nie jedzących wybranych produktów jest bardzo ważna. Obecnie produkty wegańskie, bez glutenu czy laktozy są coraz powszechniejsze, więc nie będzie to stanowić wyzwania dla kuchni, a dla gości będzie to z pewnością ogromna różnica.

Kolejną kwestią jest muzyka. W miarę możliwości dobrze uwzględnić różnorodne gusta uczestników wesela podczas układania listy utworów na przyjęcie. Oczywiście nie oznacza to, że musicie puszczać wyłącznie muzykę, którą lubi Wasza rodzina lub znajomi, a Wy za nią nie przepadacie. Co jakiś czas warto wpleść różne style muzyczne, zwłaszcza gdy obecne są starsze osoby, można wpleść piosenki, które są bardziej uniwersalne. W ten sposób wszyscy będą mogli uczestniczyć w zabawie, potańczyć.

Dobór zabaw weselnych, a konkretniej ich forma jest również ważną kwestią. Jeżeli zależy Wam na weselu podczas którego goście będą chcieli uczestniczyć w zabawach bez obaw, lepiej unikać takich z podtekstami seksualnymi. Większość weselników często właśnie z tego powodu nie jest zainteresowana udziałem w zabawach odczuwając zażenowanie zamiast radości z zabawy. Wybierając wodzireja na wesele, warto z nim dokładnie to omówić i ustalić. Osoby prowadzące przyjęcia bezalkoholowe mają w zanadrzu dużo pomysłów, ponieważ muszą zabawiać gości, którzy bywają mniej skłonni do uczestnictwa w zabawach..

Ostatnim sekretem jest osobisty kontakt z gośćmi. Z pewnością będziecie tego wieczoru zabiegani i nawet jak się na to nie zapowiada, możecie nie mieć okazji do zjedzenia czegokolwiek między posiłkami ;) Waszym zadaniem jako gospodarzy jest zadbanie o swoich gości, którzy przyszli świętować z Wami. Każdy chciałby chociaż przez chwilę móc z Wami porozmawiać, zatańczyć. Podejście do stołu i krótka rozmowa sprawi, że goście dobrze zapamiętają ten wieczór. Świadkowie również mogą Was wesprzeć w tej kwestii, jednak to głównie na Was spoczywa to zadanie.

Wesele jest niezwykłym przyjęciem, które na wiele lat pozostaje w pamięci zarówno Waszej jak i Waszych gości. Warto zadbać, aby te wspomnienia były jak najlepsze.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.